Juhatus

Hea Koostöö HLÜ juhatuse liikmed on:

 

   esther2_231Esther Maria Grünberg

Olen sündinud 1957. aastal Austrias. Õppisin Austrias Graz’i Ülikoolis Germanistikat, Teoloogiat ja Pedagoogikat. Töötasin keeleõpetajana Norras (7 aastat) ja Eestis. Olen Tallinna Meelespea Waldorflasteaia ja Vaba Waldorfkooli asutusliige. Mul on kogemusi Sotsiaalpangaga Austrias ja Norras, kus olin panga liige.

 

 

IMG_9680_1 Tiit Urva   

Olen õppinud majandusküberneetikat Tartu Ülikoolis ja otsinud vastust küsimustele, et kuidas inimesed ja organisatsioonid peaksid toimima, et kujuneks ühiskond mis funktsioneerib, muutub ja areneb nii, et see oleks kooskõlas loodusseadustega ja tagaks jätkusuutliku arengu meile kõigile.

Mul on olnud õnn olla ühe waldorfkooli alguse juures ja olen saanud kaasa aidata selle hilisemale arengule. Viimased kümmekond aastat olen tegelenud ettevõtete nõustamisega. Aastal 1991 kohtusin Eestis hr. Ernst Barkhoffiga, kes oli Saksamaal käivitanud uut tüüpi panga. Nüüd on minu eesmärgiks ühe sarnase sotsiaalse pangainitsiatiivi käivitamine Eestis, mis oma tegevusega toetaks meie riigi ja ühiskonna kestlikku arengut.

Möödunud suvel osalesin Prantsusmaal Lyonis Sotsiaalse Panganduse Instituudi poolt korraldatud 7-l Rahvusvahelise Suvekooli kokkutulekul, kus osales külalisi erinevatest Euroopa maadest. ISB Certificate.