Step UP pood-kohvik – masinate soetamine

STEP UP on liikumine, mis astub üles vastutustundliku ja õiglase kaubanduse poolt ning innustab kõiki astuma samm kõrgemale tavapärasest osturutiinist.

STEP UP pood-kohvik keskendub õiglase kaubanduse põhimõtetele vastavate toodete müügile. Tegutseme selleks, et oleks koht, kust teadlik tarbija leiab endale õiged kaubad ja kus on aega vestelda teemadel, mis korda lähevad.

Kaubavalikus on šokolaad, tee, kohv ja palju muudki. Kindlasti leidub siin rohkelt mõtestatud kingitusteks sobivat kaupa. Kohapeal võimalik nautida maitsvat joogivalikut ja veeta aega vesteldes maailmaasjadest.

Hea Koostöö HLÜlt saadud laenurahaga osteti pood-kohvikule espressomasin, kohvijahvati, külmik, erinevaid tarvikuid, mööblit ja kujundati ning valmistati reklaame.

Senises asukohas tegutses pood-kohvik maikuu lõpuni. Suveks püsivast asukohast loobuti ja teenindatakse erinevaid avalikke üritusi üle Eesti.

Püsiklientide tellitud kaup toimetatakse suvekuudel tellijatele otse kohale. Sügisel avatakse püsiv pood-kohvik taas uues kohas, mille otsimisega parasjagu ka tegeldakse.

Rohkem infot: https://www.facebook.com/stepuppood