Infot uutele ja olemasolevatele liikmetele

Kallis Hea Koostöö Hoiu-laenuühistu olemasolev või tulevane liige!

Kui sa veel ei ole märganud, siis juhime sinu tähelepanu sellele, et vastavalt läbipaistvuse ja koostöö põhimõtetele oleme oma kodulehel välja toonud kõik eelmiste aastate auditeeritud majandusaasta aruanded, millega saab tutvuda siin:

ARUANDED

Olgu mingi aasta minevikus olnud eriti hea või ka mitte nii hea, usume avatusse. Kõik meie kliendid on ühtlasi meie liikmed ja koostööd tehes saavutame selle, et kõigi ühistu liikmete huvid on kõige paremini kaitstud. Samas peame meeles ka meie põhimõtteid.

Meiega on liitunud uusi ja initsiatiivikaid liikmeid, kellega meid ühendab ühiskonna väärtuseid ja heaolu parandada sooviv mõttemaailm. Olete ehk märganud, et anname oma tegevustest veidi rohkem teada kui varem. Sellel on vägagi kindel põhjus – oleme järjest enam kindlad, et liigume õiges suunas ja oleme valmis jõudma järjest enamate moraalset pangandust väärtustavate inimesteni.

Kui sa jagad meie põhimõtteid ja soovid hoiust avada teadmisega, et lisaks endale kasumi teenimisele aitad kaasa ka Eestis ühiskondlikult kasulikke projekte ellu viia, siis võta meiega kindlasti ühendust ja anna oma soovist teada!