Marta Külalistemaja saab endale säästlikuma küttelahenduse

Marta Guesthouse Tallinn on väike kohake Tallinna kesklinnas, kus on alati hea ja lihtne olla. Hubase sisustusega toad, võimalus hingata vana maja hõngu, lõõgastuda ja seda keset linna vaikuses. Esimesel korrusel väike vegan-kohvik mõnusate maitsetega. Soojal ajal võimalik aias hommikukohvi või- teed rüübata ning toorkooki süüa. Külmal perioodil võimalik olla armsas kohvikutoakeses või õdusalt rahulikult oma toas.

Marta Külalistemajas hinnatakse vaimu, vaimsust ja seda on tunda. Ei ole lihtsalt paik, kus ööbida, vaid midagi enamat, kodulikku. Sinuga suheldakse sõbralikult, vabalt ja samas hinnatakse Sinu vajadust olla endamisi. Ei mingit pingutatust, vaid kõik on loomulik.

Tänu Hea Koostöö HLÜ-lt saadud laenurahale saab Marta Külalistemaja endale säästlikuma küttelahenduse:  vahetame välja elektriradiaatorid ning paigaldatakse õhk-vesisoojuspump. Tänu sellele projektile saame keskkonnasõbralikuma küttesüsteemi ning olulise kulude kokkuhoiu. Ootame meile maitsvat toitu nautima, aiakesse istuma ja tööd tegema kontoris istumise asemel. Majutus ootab toredaid külalisi, kes oskavad hinnata meie erilist õhkkonda!

Mai-Liis Maasar

+372 5024050

martaguesthousetallinn@gmail.com